המשימה שלנו

למה אנחנו פה?

חברת ״המנטאליסט - ייעוץ מנטאלי להישגים בכדורגל״ שמה לה למטרה להאיץ את מימוש הפווטנציאל האדיר שכבר קיים בך בדרך להגשמת החלומות הכי פרועים שלך בקריירה.

הדרך

איך אתה הולך לעשות את זה?

אנחנו עושים את זה דרך פיתוח מתמשך ובלתי פוסק של מנטאליות ואופי של ספורטאי-על, ההופכת כדורגלן ממוצע לכדורגלן ייחודי ומבוקש העומד בנורמות האירופאיות.

ההצלחה שלך

אנחנו מאמינים ש:

1. כל כדורגלן יכול לממש את הפוטנציאל והכישרון שטמון בו.
2. לכולנו יש יותר כישרון ויכולות ממה שאנחנו חושבים.
3. המחסום היחידי שמפריד בינינו לבין הגשמת החלום ומימוש הפוטנציאל שלנו, הוא לא המאמן, הקשרים, הקומבינות או ההתאחדות לכדורגל - אלא אנחנו. הגורל שלך הוא בשליטה המלאה שלך, עכשיו תורך לפרוץ, אתה מוכן לזה?

מי אתה איתן עזריה?

אודות איתן עזריה – הכדורגלן שובר השגרה של הכדורגל הישראלי .

איתן עזריה הוא יועץ מנטאלי ומומחה למימוש פוטנציאל בכדורגל, מייסד חברת ״המנטאליסט – יעוץ מנטאלי להישגים״, העוסקת במימוש פוטנציאל לכדורגלנים, מאמני כדורגל ומועדונים בכל העולם.

איתן מלווה ומוביל מדי שנה מאות כדורגלנים החל מכשרונות צעירים בתחילת דרכם ועד לכוכבים מהטופ של הכדורגל הישראלי. וכיום משמש כיועץ המנטאלי של עירוני קרית שמונה, מחזיקת גביע המדינה 2013/2014.

למגזין הדיגיטלי שלו ״המנטאליסט״ מנויים למעלה מ-5,000 כדורגלנים אשר מדווחים על שיפור קיצוני ביכולת האישית שלהם בעקבות שימוש בכלים שאיתן משתף כל שבוע. איתן אוהב לשבור את הסטטוס קוו ולהפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי, וידוע בגישתו האמיצה וחסרת הפשרות להשגת מטרות בכדורגל ובחיים.

בו בזמן שהוא שומר על קשר חזק וקרוב עם שחקניו, איתן דוגל בגישה האגרסיבית וחסרת הפשרות למשמעת (״לתת את הנשמה“), עקשנות (”לא לשמור כוחות״), ומחויבות אישית. כך הפך מכדורגלן שנזרק ממכבי חיפה בגיל 19 לקבוצה בליגה השנייה, לשחקן מוביל, לקפטן מוערך, ולזוכה הגאה בחמישה תארים יוקרתיים (בינהם: גביע המדינה, גביע הטוטו, ושתי אליפויות). בנוסף לעובדה שאיתן ”היה שם“ וחווה ככדורגלן פעיל כל סיטואציה שכדורגלן אי פעם עבר, איתן הינו מאמן NLP מוסמך מטעם הארגון הגרמני הבינלאומי IN-NLP.

בזמנו הפנוי איתן לא מפסיק ללמוד ולהתפתח. נהנה לקרוא ספרים על התפתחות אישית, NLP, הפסיכולוגיה של הלחץ, עסקים, וביוגרפיות של חברות מצליחות וספורטאי-על. תחומי ההתמחות שלו הם: מימוש פוטנציאל, פיתוח ביטחון עצמי ודימוי עצמי מנצח, שיפור התפקוד והביצועים תחת לחץ (הפסיכולוגיה של הלחץ).

Screen-Shot-2012-07-02-at-7.00.50-PM